Facebook Twitter Instagram kutija@kutija-sibica.hr

Glavni turnir


subota, 16. prosinca 2017



nedjelja, 17. prosinca 2017



DOM SPORTOVA - Dvorana II


OŽUJSKO MNL FFER - VATRENI TIM KABEL --:-- 11:40 (2. Kolo)
Pobjednik: DOM ZA STARIJE TRGOVČEVIĆ
MNK KONOBA TOMIĆ BRAČ
- HUDEK TRGOTRANS --:-- 12:30 (2. Kolo)
ZERO -
Pobjednik: TEATAR BAR ESTRELLA DAMM
CAFFE BAR MARTININO
--:-- 13:20 (2. Kolo)
CB GARDEN-OPTIKA OČALINKO AUTO ŠKOLA SVETICE, Zaprešić - MNK TRAVARI, Ploče --:-- 14:10 (2. Kolo)
Pobjednik: CAFFE BAR&FITNESS PRESTIGE
POP CORN ŠAKIĆ–CB MONACO
- BIG BANG TEAM --:-- 15:00 (2. Kolo)
MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ -
Pobjednik: MNK PRIDVORJE–CAFFE BAR MALI
PLAYBOX-MR. JACK
--:-- 16:40 (2. Kolo)
AMOZ d.o.o., Gornja Radgona, SLO - GOLSA SOCCER ACADEMY --:-- 17:30 (2. Kolo)
BIBERON AMARENA, Split - JELENA TRADE, Koprivnica --:-- 18:20 (2. Kolo)
NIKŠIĆ AUTOMOBILI CVJEĆARNICA LAMPAŠ, Sisak - RANCH TERRA–ROOMS TURKALJ, Slunj --:-- 19:10 (2. Kolo)
GRADITELJSTVO MERKAŠ - PROMOTIONPLAY --:-- 20:50 (2. Kolo)

SPORTSKA DVORANA TRNSKO


MNK CAVTAT, Cavtat - MNK CLIO, Bihać, BiH --:-- 12:30 (2. Kolo)
CB PLAY MNK KUSTOŠIJA - GOLD CAFFE --:-- 13:20 (2. Kolo)
SUPERSPORT KLADIONICA - ACC MRAVUNAC&ZLOĆO I PRIJATELJI, Jastrebarsko --:-- 16:40 (2. Kolo)
GEOMARIN CB ARCADIA, Novi Vinodolski - TIM KABEL --:-- 18:20 (2. Kolo)
KONOBA FRAN KRSTO FRANKOPAN, Kraljevica - NAPOKON FUCA --:-- 20:00 (2. Kolo)
P&F ZAŠTITA - PIMONT–ZAGREB --:-- 20:50 (2. Kolo)
CAFFE BAR MAROCCHINO, Varaždin - ASO PONOS KRAPINA, Krapina --:-- 21:40 (2. Kolo)

ponedjeljak, 18. prosinca 2017



utorak, 19. prosinca 2017



DOM SPORTOVA - Dvorana II


CENTAR ŠKUDAR-TRANSPORTI ŽIVINA -
Pobjednik: CB PLAY MNK KUSTOŠIJA
GOLD CAFFE
--:-- 16:00 (1/16 finala)
Pobjednik: MNK CAVTAT
MNK CLIO
-
Pobjednik: CAFFE BAR MAROCCHINO
ASO PONOS KRAPINA
--:-- 17:40 (1/16 finala)
RITZ CLUB ZAGREB -
Pobjednik: GEOMARIN CB ARCADIA
TIM KABEL
--:-- 18:30 (1/16 finala)
Pobjednik: AMOZ d.o.o.
GOLSA SOCCER ACADEMY
- CB LULA OŽUJSKO–VUTEL --:-- 19:20 (1/16 finala)

srijeda, 20. prosinca 2017



DOM SPORTOVA - Dvorana II


CENTROPLINOMONT DUBEC UTD -
Pobjednik: OŽUJSKO MNL FFER
VATRENI TIM KABEL
--:-- 17:40 (1/16 finala)
CB DOBERMANN - RESTORAN TRNJANKA --:-- 18:30 (1/16 finala)
Pobjednik: SUPERSPORT KLADIONICA
ACC MRAVUNAC&ZLOĆO I PRIJATELJI
- IQ BAR&KERCHOFFSET --:-- 21:50 (1/16 finala)

Sponzori


Organizator
Pokrovitelj
Generalni sponzor
Medijski pokrovitelj
Sportski sponzor

Facebook Twitter Instagram kutija@kutija-sibica.hr