Facebook Twitter Instagram kutija@kutija-sibica.hr

Veterani


nedjelja, 17. prosinca 2017



DOM SPORTOVA - Dvorana II


IPA ZAGREB - LEPOGLAVA, Lepoglava --:-- 10:00 (2. Kolo)
STUDIO VALORE - ZLATARSKA RADIONA KRIŽEK, Donja Lomnica --:-- 10:50 (2. Kolo)
CB OFF-ON DIDOV SAN-ARIVA, Dubrovnik - SPARE RIBS CATERING MURING --:-- 15:50 (2. Kolo)
SOFRA - DENARO–AB PANELI, Bihać, BiH --:-- 20:00 (2. Kolo)
PROMOTIONPLAY VETERANI - MATAN NEKRETNINE SENJAK --:-- 21:40 (2. Kolo)

SPORTSKA DVORANA TRNSKO


SALUTI BAU, Krapina - RESTORAN LOBBY --:-- 10:00 (2. Kolo)
HOTEL GARDEN HILL - HBR SPORT LJEKARNE DERJANOVIĆ --:-- 10:50 (2. Kolo)
DENTAL CENTAR STARČEVIĆ-RESTORANI GLADNE OČI - ŽUJA TEAM --:-- 11:40 (2. Kolo)
WD–40, Ljubljana, SLO - SUNPROTECT–AGENCIJA SUZI, Sisak --:-- 14:10 (2. Kolo)
D.C. GRZELA–FUTURA DENTAL - TONI i GOGO STUDENAC, Split --:-- 15:00 (2. Kolo)
MNK PORTO TOLERO–HOTEL RIVA, Ploče - MNK TIN, Zadar --:-- 15:50 (2. Kolo)
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR - TREĆE POLUVRIJEME --:-- 17:30 (2. Kolo)
AD TOKIĆ&CB AZTEC–ZLOĆO IP, Jastrebarsko - ZABA --:-- 19:10 (2. Kolo)

ponedjeljak, 18. prosinca 2017



DOM SPORTOVA - Dvorana II


Pobjednik: PROMOTIONPLAY VETERANI
MATAN NEKRETNINE SENJAK
-
Pobjednik: CB OFF-ON DIDOV SAN-ARIVA
SPARE RIBS CATERING MURING
--:-- 19:20 (1/8 finala)

utorak, 19. prosinca 2017



DOM SPORTOVA - Dvorana II


Pobjednik: STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
TREĆE POLUVRIJEME
-
Pobjednik: HOTEL GARDEN HILL
HBR SPORT LJEKARNE DERJANOVIĆ
--:-- 16:50 (1/8 finala)
Pobjednik: DENTAL CENTAR STARČEVIĆ-RESTORANI GLADNE OČI
ŽUJA TEAM
- RIDENT, Rijeka --:-- 20:10 (1/8 finala)
Pobjednik: D.C. GRZELA–FUTURA DENTAL
TONI i GOGO STUDENAC
-
Pobjednik: MNK PORTO TOLERO–HOTEL RIVA
MNK TIN
--:-- 21:00 (1/8 finala)
Pobjednik: AD TOKIĆ&CB AZTEC–ZLOĆO IP
ZABA
- AUTO KLUB SIGET --:-- 21:50 (1/8 finala)

srijeda, 20. prosinca 2017



DOM SPORTOVA - Dvorana II


Pobjednik: SALUTI BAU
RESTORAN LOBBY
-
Pobjednik: STUDIO VALORE
ZLATARSKA RADIONA KRIŽEK
--:-- 16:00 (1/8 finala)
Pobjednik: IPA ZAGREB
LEPOGLAVA
-
Pobjednik: WD–40
SUNPROTECT–AGENCIJA SUZI
--:-- 16:50 (1/8 finala)
Pobjednik: SOFRA
DENARO–AB PANELI
- SLANE SRDELE SINTAKSA, Makarska --:-- 19:20 (1/8 finala)

Sponzori


Organizator
Pokrovitelj
Generalni sponzor
Medijski pokrovitelj
Sportski sponzor

Facebook Twitter Instagram kutija@kutija-sibica.hr